KURUMSAL
    Hakkımızda
    Misyonumuz
    Kalite Politikamız
HABERLER
    Vardoğlu Teknik Hırdavat Walter Kesici Takımlar Ege Bölge Bayiliği ile hizmetinizdedir

    Sitemizin güncellemesi halen devam etmektedir...

    Sürekli Güncellenen İçeriklerimizle Bilgi Sunmaya Devam Edeceğiz.

Hava Durumu
Para Piyasaları
Site İçi Arama
» Kalite Politikamız

Vardaroğlu Teknik, “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Vardaroğlu Teknik, kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Vardaroğlu Teknik, hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.

Vardaroğlu Teknik’de verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verdiğimiz hizmet kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Vardaroğlu Teknik, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Vardaroğlu Teknik, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

Vardaroğlu Teknik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Vardaroğlu Teknik    moc.kinketulgoradrav @ ofni