Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Walter BoringMEDIUM ve Walter BoringMAXI

Yetkin markalarımız Walter ve Walter Titex ile 0,05-100 mm arasında delik çapları için delme takımları sunuyoruz. Kullanıcı takma uçlu delik takımları ve komple karbür veya HSS helisel matkaplar arasında seçim yapabilir.

Xtra▪tec® serisi takma uçlu takımlarla Walter müşterilerine verimlilik artışı sağlıyor. İki adet dört kesme kenarlı takma uca sahip Xtra▪tec® Insert Drill, eğik veya dışbükey yüzeylerde delme veya ön boşluklu delme için idealdir. Xtra▪tec® Point Drill, P, M, K, N, S ISO malzeme gruplarında 10 x Dc'ye kadar deliklerde en yüksek kesme değerleri ile öne çıkıyor.

Walter Titex karbür matkaplar, çelik ve dökme demir malzemelerde, ayrıca paslanmaz çelik ve zor işlenen malzemelerde hassas, yüksek performanslı ve çok ekonomiktir. XD teknolojisi, 70 x Dc'ye kadar derin delik delmede en yüksek ekonomikliği temsil eder. Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

  • Destek yüzeyli kısa konik sayesinde (NCT) maksimum rijitlik ve konsantriklik.
  • Programlama maliyetlerinde azalma, hassas delik işlemede olan aynı çap ve boy ölçüleri sayesinde darbe problemi ortadan kalkar.
  • Kapsamlı program CC.. ve WC.. Kesici uçlar.
  • Uygun geometriler ve kesme malzemesi kaliteleri.
  • Değişken kesme derinlikleri için özel E47 uç geometrisi sayesinde yüksek ekonomiklik ve proses güvenilirliği.
  • Neredeyse tüm tezgah millerinde kullanılabilen takım tutucular ve uzatmalar.
Haimer
Walter Tools
Teskon