Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Walter PrecisionDIGITAL

Yetkin markalarımız Walter ve Walter Titex ile 0,05-100 mm arasında delik çapları için delme takımları sunuyoruz. Kullanıcı takma uçlu delik takımları ve komple karbür veya HSS helisel matkaplar arasında seçim yapabilir.

Xtra▪tec® serisi takma uçlu takımlarla Walter müşterilerine verimlilik artışı sağlıyor. İki adet dört kesme kenarlı takma uca sahip Xtra▪tec® Insert Drill, eğik veya dışbükey yüzeylerde delme veya ön boşluklu delme için idealdir. Xtra▪tec® Point Drill, P, M, K, N, S ISO malzeme gruplarında 10 x Dc'ye kadar deliklerde en yüksek kesme değerleri ile öne çıkıyor.

Walter Titex karbür matkaplar, çelik ve dökme demir malzemelerde, ayrıca paslanmaz çelik ve zor işlenen malzemelerde hassas, yüksek performanslı ve çok ekonomiktir. XD teknolojisi, 70 x Dc'ye kadar derin delik delmede en yüksek ekonomikliği temsil eder. Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

  • Kolay kullanılabilen dijital gösterge ile ayarlama hatalarının engellenmesi.
  • Balans dengelemesi ile daha yüksek kesme değerlerine erişilmesi nedeniyle daha düşük üretim maliyetleri.
  • Mükemmel iş parçası kalitesi: balans dengelemesi sayesinde daha iyi yüzey ve dairesellik.
  • Her malzemeye göre en iyi kesme değerleri: geniş kesici uç yelpazesinde her türlü işleme görevine uygun bir seçenek bulunur.
  • Modüler ScrewFit arabirimi esneklik ve düşük miktarda stokta tutma olanağı sağlar.
Haimer
Walter Tools
Teskon