Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Takma uçlu matkap D3120 – dört kesici kenar sayesinde yüksek performans

Yetkin markalarımız Walter ve Walter Titex ile 0,05-100 mm arasında delik çapları için delme takımları sunuyoruz. Kullanıcı takma uçlu delik takımları ve komple karbür veya HSS helisel matkaplar arasında seçim yapabilir.

Xtra▪tec® serisi takma uçlu takımlarla Walter müşterilerine verimlilik artışı sağlıyor. İki adet dört kesme kenarlı takma uca sahip Xtra▪tec® Insert Drill, eğik veya dışbükey yüzeylerde delme veya ön boşluklu delme için idealdir. Xtra▪tec® Point Drill, P, M, K, N, S ISO malzeme gruplarında 10 x Dc'ye kadar deliklerde en yüksek kesme değerleri ile öne çıkıyor.

Walter Titex karbür matkaplar, çelik ve dökme demir malzemelerde, ayrıca paslanmaz çelik ve zor işlenen malzemelerde hassas, yüksek performanslı ve çok ekonomiktir. XD teknolojisi, 70 x Dc'ye kadar derin delik delmede en yüksek ekonomikliği temsil eder. Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

  • En uygun soğutma kanalları ve parlatılmış talaş kanalları sayesinde elde edilen kolay talaş boşaltma, en yüksek düzeyde proses güvenilirliği sunar.
  • Sertleştirilmiş ve parlatılmış yüzeyler sayesinde sürtünmeye karşı en iyi koruma.
  • Torx Plus vidalar ile güvenilir kesici uç bağlama.
  • Tüm çalışma koşullarında yüksek stabilite.
  • Dört kesici kenar sayesinde düşük takım maliyeti.
  • Tiger·tec® Silver kaliteleri ile yüksek takım ömrü.
  • Kolay kullanım: çevresel ve merkezi uç için tek uç formu.
Haimer
Walter Tools
Teskon