Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Modüler Balanslama Teknolojisi - Tool Dynamic

Modern takım tezgahlarının işmil hızı, yüksek kesim kapasitelerine ulaşabilmek ve işlemeden en yüksek verimi alabilmek için son yıllarda düzenli bir şekilde artış göstermiştir. Bu artış, aynı zamanda kullanılan takım ve tutuculardan beklentileri yükseltmiştir, çünkü yüksek olan işmili hızı, balanssızlık etkilerinin daha açık bir şekilde farkedilmesine sebep olmaktadır. Söz edilen olumsuz etkiler; titreşim, kötü yüzey kalitesi ve kısa takım ömrüdür.

Sadece takımların ve takım tutucuların yüksek hassasiyetli balanslanması, hız, kesme kapasitesi ve yüzey kalitesi açısından takım tezgahlarının tüm verimliliğini yükseltmektedir. Çünkü balanslama daha az titreşim sağlamaktadır. Bu işlem takım ve işmilinin aşınmasını azaltır, beklenmeyen duruşları azaltır ve proses güvenilirliğini artırır.

Tool Dynamic balanslama makinası serisi ile, HAIMER takım tutucuların, taşlama adaptörlerinin ve 800 mm çap’a kadar olan büyük rotorların balanslanması için akıllı çözümler sunmaktadır. Küçük boyutlu TD 1002 balans makinasından TD 2010 Automatıc balans makinasına kadar olan çeşitliliği ile HAIMER her ihtiyaca uygun makinaya sahiptir.

img
TD 1002 thumbnail
TD ECONOMIC thumbnail
TD ECONOMIC PLUS thumbnail
TD COMFORT thumbnail
TD COMFORT PLUS thumbnail
TD 800 thumbnail
TD AUTOMATIC thumbnail
Haimer
Walter Tools
Teskon