Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

3D-Sensörleri ve Merkezleme Cihazları

HAIMER 3D-Sensörler, freze ve dalma erezyon makinaları için yüksek hassasiyete ve fonksiyonelliğe sahip olan ölçüm ekipmanlarıdır. Sensörlerimiz takım tutuculara monte edilir, frezeleme iş milinin içine yerleştirilir ve iş mili ekseninin iş parçasının kenarlarına tam olarak hizalanmasını mümkün kılar. Bu özelliği sayesinde, parça sıfır noktasının tam olarak ayarlanabilmesi ve hızlı ve kolay bir şekilde yükseklik farklarının ölçülebilmesine imkan tanır. İstediğiniz yönde (X, Y, Z ekseni) ayarlama yapabilirsiniz. Sensörün ibresi sıfırı gösterdiğinde, iş mili ekseni tam olarak iş parçasının kenarına yerleştirilmiştir.

Sadece HAIMER 3D Sensör, tek işlemle iş parçası kenarını bulmanızı sağlar. Sensör ucunda yer alan kürenin çapının hesaplanmasına gerek yoktur - sıfırı görmeniz yeterlidir! Matematiksel veya hesap problemlerinin en aza indirgenmesi ile, operatör hatalarından kaçınmanızı sağlar.

HAIMER Centro ölçüm ekipmanları ile delik ve millerin merkezlerini, tam olarak sıfırlayabilirsiniz.

HAIMER 3D Sensörler yüksek hassasiyete sahip çok amaçlı ölçüm cihazlarıdır. Değiştirilebilir prob uçları, sensörlerimizin işlevselliğini ve kullanım kolaylığını arttıran bir özelliktir.
img
New Generation thumbnail
Centro thumbnail
Universal 3D-Sensör thumbnail
TD COMFORT thumbnail
3D-Sensör Dijital thumbnail
Zero Master thumbnail
Prob Ucu 3D-Sensor thumbnail
Prob Ucu Centro thumbnail
Haimer
Walter Tools
Teskon