Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Shrink Fit teknolojisi - Power Clamp

HAIMER uzun yıllardan beri, takım tutucular için indüktif shrink-fit teknolojisi geliştirilmesinde öncü kuruluş olmuştur. Özellikle indüksiyon bobinleri alanında, sahip olduğumuz birçok patentimiz yenilik ve gelişimin görünür kanıtlarıdır.

Patentli bobin teknolojisi ile bağlantılı olarak akıllı güç elektroniği HAIMER shrink fit teknolojisinin temelini oluşturmaktadır.

Mükemmel bir şekilde birbirleri ile koordine edilmiş montaj gurupları ve elektronik komponentler, shrinkleme esnasında sadece takım sıkma yüzeyinin ısınmasını sağlamaktadır.

Bu özellik, shrinkleme ve soğutma süresini en aza indirgemektedir.


Power Clamp shrink cihazı ürün çeşitliliği ile HAIMER, shrink fit tutucular için kapsamlı ve itina ile hazırlanmış indüksiyonlu shrink fit makinaları sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile, HAIMER’in kendi üretimi içerisinde shrink fit makinaları ve takım tutucuları arasında yarattığı uyum özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Shrink fit cihazlarımız, temel model olan Power Clamp Basic’den yüksek teknolojili shrink cihazı Power Clamp Premium Plus’a kadar olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. HAIMER ile dünyanın en geniş ürün çeşitliliğine sahip shrink fit makina ve bobinlerini tecrübe etme şansına sahip olun.

 

img
NANO thumbnail
BASIC thumbnail
ECONOMIC thumbnail
ECONOMIC NG thumbnail
ECONOMIC PLUS thumbnail
ECONOMIC PLUS NG thumbnail
COMFORT thumbnail
COMFORT NG thumbnail
PRESET NG thumbnail
PROFI PLUS NG thumbnail
PREMIUM PLUS thumbnail
Haimer
Walter Tools
Teskon