Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Vardaroğlu Teknik Firmasına Hoş GeldinizVARDAROĞLU TEKNİK HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ 2007 yılında sektöre giriş yapmıştır. Güven veren politikası ile kısa sürede hızla büyümüş 2012 yılında sektörün en iyi ve en gözde markalarından olan Walter'in, 2013 yılında ise Haimer'in Ege ana bayiliğini almıştır. Bunların yanı sıra Teskon firmasının ölçü aletleri ile ilgili Ege bölge bayiliğini yapmaktadır.

Otomotiv, havacılık, demiryolu, genel makine işleme ve diğer sanayi kolları ile birlikte aynı zamanda metal-kesim-işleme sektöründe yenilikçi, nitelikli ve yüksek hassasiyetli ürünlerin teknik destek ve satışı yapılmaktadır.

Vardaroğlu Kesici Takımlar firması, talaş kaldırma teknolojisi konusunda tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla her zaman müşterilerine minimum maliyet ve maksimum verim sağlayarak çözüm önerileri sunmaktadır.

img

Şirketimiz

Müşterimizin memnuniyetini korumak için çok çalışırız. Müşterilerimizi iş ortaklarımız gibi görür ve kendimizle birlikte onları da geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Onlarla birlikte düşünüp sorunlara hem analitik hem de yaratıcı çözümler ararız.

Misyonumuz

Güven, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel kalıplardan çıkarak yeniliklere açık, teknolojik ve çağdaş yöntemleri benimsemiş,beklentileri karşılamayı ilke edinmiş, mükemmelliyet odaklı çalışıyoruz. Bunları yaparken ülkemizin dinamiklerine ve uluslararası değerlere özenle sahip çıkıyoruz.

Vizyonumuz

Vardaroğlu Teknik genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini azami noktaya çıkarmayı, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymayı, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmayı, her geçen gün daha iyiye ulaşmayı, her daim sektörün öncü firması olmayı, insanlığa ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmeyi hedefler.

Haimer
Walter Tools
Teskon