Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Tiger·tec® Silver ISO K nesli – maksimum performansa hızlı ve güvenli ulaşın!

Daha uzun takım ömürleri, sorunsuz talaşlar ve kısa işleme süreleri tornalamada en sık karşılaşılan gereksinimlerdir. Tornalama uzmanlarımız bu beklentilere hassas tornalama takımlarından oluşan komple ürün programı ile cevap veriyor. Bu alandaki gücümüz: işleme sürecinin tamamını analiz edip ve tüm adımlarını iyileştiriyoruz. Böylece daha fazla ekonomiklik ve daha yüksek işleme kapasitesi elde edersiniz!

Binlerce standart kesici uç sunduğumuz gibi, verimliliği %100'e kadar arttırma olanağı sunan yüksek teknolojili kesme malzemeleride geliştiriyoruz.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

  • Yeni kaliteler ve yeni geometrilerden oluşan kombinasyonla Walter yeni bir kesme malzemesi nesli yarattı: Tiger▪tec® Silver ISO K nesli.

  • Bunun için dökme demir işlemeye özel CVD kaplamalı eşsiz kesme malzememiz Tiger▪tec® Silver (WKK10S, WKK20S) ile üniversal (MK5), klasik (RK5) ve kaba (RK7) işlemeye uyarlanmış yeni bir geometri ailesini birleştirdik..

  • Avantajlar

  • Takım ömründe sağladığı yüzde 75'e varan artış sayesinde daha düşük takım maliyetleri - bazı durumlarda ise çok daha yüksek oranda artış sağlanmıştır.
  • Üstünlüğü kanıtlanmış Tiger·tec® Silver Teknolojisi ve MK5, RK5, RK7 geometrileri ile elde edilen maksimum kesme hızları sayesinde kısa iş süreçleri.
  • Sonradan taşlanan kontakt yüzeyi ve mekanik son işlem sayesinde darbeli kesmede ve döküm kabuklarında daha yüksek iş süreci güvenilirliği.
Haimer
Walter Tools
Teskon