Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Kalite Politkamız Hakkında

Vardaroğlu Teknik, kendi bünyesi içinde tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri takım ruhuyla hareket edip kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur. Vardaroğlu Teknik, "Güvenilir Bir Firma" olmayı kendisine prensip edinmiştir.

Bu prensip doğrultusunda çalışıp hem sektörün hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir.

Vardaroğlu Teknik'de sektörümüzle ilgili konularda müşteriyi bilgilendirmek, yönlendirmek, çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verdiğimiz hizmet kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir. Vardaroğlu Teknik, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirlerini alır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarında sürekli iyileştirmeler yapar.

Vardaroğlu Teknik; çalışanlarının, şirketinden güvence ve gurur duymaları için yüksek standartlı çalışma ortamı sunar. Öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

Vardaroğlu Teknik, müşterilerine daha iyi hizmet olanakları sunabilmek için teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.
img
Haimer
Walter Tools
Teskon