Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Yataklı Raybalama Takımı thumbnail
Çok Ağızlı Raybalama thumbnail
Deleme thumbnail
Maksimum İşleme Hacmi İle Delme
  • Yetkin markalarımız Walter ve Walter Titex ile 0,05-100 mm arasında delik çapları için delme takımları sunuyoruz. Kullanıcı takma uçlu delik takımları ve komple karbür veya HSS helisel matkaplar arasında seçim yapabilir.
  • Xtra▪tec® serisi takma uçlu takımlarla Walter müşterilerine verimlilik artışı sağlıyor. İki adet dört kesme kenarlı takma uca sahip Xtra▪tec® Insert Drill, eğik veya dışbükey yüzeylerde delme veya ön boşluklu delme için idealdir. Xtra▪tec® Point Drill, P, M, K, N, S ISO malzeme gruplarında 10 x Dc'ye kadar deliklerde en yüksek kesme değerleri ile öne çıkıyor.
  • Walter Titex karbür matkaplar, çelik ve dökme demir malzemelerde, ayrıca paslanmaz çelik ve zor işlenen malzemelerde hassas, yüksek performanslı ve çok ekonomiktir. XD teknolojisi, 70 x Dc'ye kadar derin delik delmede en yüksek ekonomikliği temsil eder. Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.
Delik İşleme thumbnail
Delik genişletmede daha güvenilir prosesler
  • Delik genişletme takımlarımız ve kesici uçlarımız ile tüm yaygın malzemeleri işleyebilirsiniz. Burada B3220 Walter BoringMedium ve Walter BoringMAXI tiplerindeki delik genişletme takımları özellikle kolay kullanım ve geniş bir uygulama alanı ile ön plana çıkarlar, ayrıca büyük ve küçük çaplarda (Dc 20 ve 640 mm) son derece düşük toleranslar sağlarlar.
  • Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.
Hassas Delik İşleme thumbnail
En yüksek hassasiyet için Walter delik işleme takımları
  • Walter hassas delik işleme takımları analog veya dijital olarak balanslanabilir B4035 tipindeki dijital hassas delik işleme takımları, elektronik konum ölçüm sistemi ve kolay kullanım ile ön plana çıkıyor.
Raybalama thumbnail
En iyi yüzey finiş kalitesi için Walter ve Walter Titex raybalama takımları
  • Yüksek kalitede delikler için çok ağızlı raybalar ve yataklı raybalama takımları Walter'de raybalama uygulamaları için karbür veya HSS çok ağızlı rayba takımlarının yanı sıra, değiştirilebilir kesme kenarlı yataklı raybalar bulunur.
Haimer
Walter Tools
Teskon