Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

HAIMER Shrink Fit Teknolojisini Kullanmanız için 10 Önemli Sebep

1. Üstün parça işleme hassasiyeti

3xD de 0,003 mm salgı garantisi verir. Bu hassasiyet derecesi, vardiyalar boyunca kaç operatör değişirse değişsin sürekli olarak tekrar edilebilir.


2. İnce profil tasarımı

HAIMER shrink fit tutucuları çok ince profile sahip tasarlanmıştır. Ayrıca, takım tutucunun iş parçası ile temas etmesini önlemek için gerektiğinde düz duvarlı olarak da değiştirilebilirler.


3. Sıkma torku

Shrink tutucularımız kesici takım şaftını 360° silindirik olarak kavrar. Kaba ve finiş operasyonlarınızda yüksek sıkma kuvveti sağlamak sureti ile titreşimleri önler.


4. Ayarlama tutarlılığı

HAIMER shrink fit ayar esnasında takım değişimlerinde oluşan farklılıkların elimine edilmesinde eşsiz fayda sağlar. Operatöre ve onun tecrübesine bağlı kalmadan bu değişkenlikten kurtularak, tekrarlanabilir takım ayarı ve aynı sürekli sonucu elde edin.

img
5. Çeşitlendirimiş zengin seçenek

Shrink fit uzatmalar size bir çok seçenek sunar. Örneğin: derin havuz işleme operasyonlarında standart shrink tutuculara uzatmaları shrinkleyerek, istenen uzunluğa minimum salgı ile erişebilirsiniz.


6. Balans hassasiyeti ve tekrarlanabilirlik

Shrink fit takımlarımızı (G2.5@ 25,000RPM) yüksek balans hassasiyetinde üretmekteyiz. Shrink fit tutucular tekparça olup hareketli hiçbir eleman içermediğinden dolayı pazardaki en iyi balans tekrarlanabilirliğini sunar.


7. Takım değiştirme zamanından ve takım tutucu aksesuar stoğundan tasarruf

Power Clamp Shrink fit makinalarımız Shrink fit tutucularımızla kullanıldığında takım değiştirme süresinde rakip tanımaz. Takım değiştirme 5 saniyenin altında yapılabilir.


8. Temiz iç yüzeyler

Takım tutucuların iç kısımlarında parça işleme esnasında salgı oluşturacak talaş ve pisliklerin girmesi salgı hassasiyetini düşürür. Shrink fit tutucular ise sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. Kir ve talaşın içeriye girmesi bu şekilde minimize edilmektedir.


9. Soğutma seçenekleri

Shrink fit tutucularımız çeşitli soğutma alternatiflerine sahiptir. Cool Jet ve Cool Flash teknolojisi kesme sıvısının takımın kesici ağızlarına erişmesine olanak sağlar. Talaşın uzaklaştırılmasına yardım eder ve daha iyi yüzey kalitesi ve ölçüleri temin etmenize yardım eder.


10. Bulunma

En çok satan makinalar stoğumuzda hazır bulunmaktadır. Diğer tüm konfigürasyonlar ve modifikasyonlar siparişle birkaç haftada temin edilir. Shrink fit tutucular ise bilinen ara yüzler için muhtelif boy çeşitleriyle stoğumzuda mevcuttur.

Haimer
Walter Tools
Teskon