Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Tiger▪tec® Silver PVD

Daha uzun takım ömürleri, sorunsuz talaşlar ve kısa işleme süreleri tornalamada en sık karşılaşılan gereksinimlerdir. Tornalama uzmanlarımız bu beklentilere hassas tornalama takımlarından oluşan komple ürün programı ile cevap veriyor. Bu alandaki gücümüz: işleme sürecinin tamamını analiz edip ve tüm adımlarını iyileştiriyoruz. Böylece daha fazla ekonomiklik ve daha yüksek işleme kapasitesi elde edersiniz!

Binlerce standart kesici uç sunduğumuz gibi, verimliliği %100'e kadar arttırma olanağı sunan yüksek teknolojili kesme malzemeleride geliştiriyoruz.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

  • Yeni Walter Tiger▪tec® Silver PVD kesme malzemeleri, Tiger∙tec® kesme malzemelerinin devamı olarak, aşınma dayanıklılığı ile tokluğun çelişmediğinin en güzel kanıtıdır. Isı dayanıklılığı ve tokluğun benzersiz kombinasyonu ile bu kalite çelik, paslanmaz malzemeler ve ısıya dayanıklı alaşımların işlenmesinde ekonomikliğin standardını oluşturur.

  • Avantajlar

  • Alt yapıya Al2O3 katman sayesinde düşük termik yüklenme - basit aşınma göstergesi ve daha iyi katman sertliği sayesinde en yüksek takım ömürleri.
  • Daha iyi yüzey yapısı kesme kenarında talaş yapışması engeller.
  • Maksimum kesme kenarı rijitliği sayesinde en yüksek proses güvenilirliği - son derece hassas mikrogeometri takım ömürlerinin sabit kalmasını garantiler.
  • Dört kaliteden oluşan komple program: WSM13S, WSM23S, WSM33S ve WSM43S.
Haimer
Walter Tools
Teskon