Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Walter Prototyp TMO Orbital Diş Frezesi

Güvenli bir işleme prosesinde yüksek ölçü hassasiyetinde dişler açmak için, Walter Prototyp yetkin markamız altında farklı diş frezeleme stratejileri içeren kapsamlı bir ürün programına sahibiz.

Diş frezelemede diş kalitesi ve proses güvenilirliği belirleyicidir. Klasik yöntemin yanı sıra "orbital diş frezeleme" yöntemi de piyasada kabul görmektedir. Böylelikle çok derin (örneğin 3 x D) ve çok küçük (örneğin M1,6) iç çap vida dişleri zorlu malzemelerde dahi güvenilir ve ekonomik olarak üretilebilmektedir.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

 

 

  • Walter Prototyp TMO orbital diş frezelerle M1,6 ile M8 arası ölçüler için sadece karbür diş frezeler ürün programımızı genişletmekle kalmadık, üstelik yeni bir frezeleme stratejisini de hayata geçirdik. Sadece üç vida dişinden oluşan kısa kesme boyu ile diş frezeleme özel bir helis eğrisiyle gerçekleştirilir. Bu yeni çalışma prensibi sayesinde radyal güçlerde belirgin bir azalma sağlanır, böylece proses güvenilirliği, özellikle de zor işlenen malzemelerde veya pahalı iş parçalarında ciddi biçimde arttırılır.

    Yeni piyasaya sürülen içten soğutmalı TMO diş frezesi özellikle derin vida dişlerinde talaş boşaltmayı destekler. Böylece çok iyi bir diş kalitesi, en yüksek proses güvenilirliği ve belirgin bir ömür artışı da yaratılmış olur.


  • Avantajlar

  • Uzun bağlama boylarında bile titreşimsiz çalışma için büyük şaft çapı.
  • Kısa kesme boyu, küçük helis açısı ve pozitif talaş açısı sayesinde azalan radyal güçler ve daha yumuşak kesme.
  • İçten soğutmalı veya soğutmasız olarak 2 x d ve 3 x d derinliğinde dişler için.
  • Uygulamaya özel belirlenen frezeleme stratejisini, en uygun kesme değerlerini ve hazır CNC programını uzman sistemlerimiz "TEC+CCS" ve "GPS" üzerinden bulabilirsiniz.
Haimer
Walter Tools
Teskon