Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Walter Prototyp TMO HRC

Güvenli bir işleme prosesinde yüksek ölçü hassasiyetinde dişler açmak için, Walter Prototyp yetkin markamız altında farklı diş frezeleme stratejileri içeren kapsamlı bir ürün programına sahibiz.

Diş frezelemede diş kalitesi ve proses güvenilirliği belirleyicidir. Klasik yöntemin yanı sıra "orbital diş frezeleme" yöntemi de piyasada kabul görmektedir. Böylelikle çok derin (örneğin 3 x D) ve çok küçük (örneğin M1,6) iç çap vida dişleri zorlu malzemelerde dahi güvenilir ve ekonomik olarak üretilebilmektedir.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

 

 

  • Walter Prototyp TMO HRC, sert işleme için geliştirilen bir karbür orbital diş frezesidir. Takım titreşimsiz çalışması için sağlam bir temel konstrüksiyona ve büyük bir göbek çapına sahiptir. Kısa kesme boyu nedeniyle kesme kuvvetleri belirgin oranda azaltılır. Model, 2 x d boyutlu dişler için uygundur.

  • Avantajlar

  • 65 HRC'ye kadar sertleştirilmiş veya yüksek dayanımlı malzemelerde M2'den itibaren küçük dişlerin imalatında en yüksek proses güvenilirliği.
  • Son derece yüksek ısı dayanımı olan TiAlN katmanları ve beraberinde özel negatif kesme kenarı geometrisi sayesinde en yüksek takım ömürleri.
  • Uygulamaya özel belirlenen frezeleme stratejisini, en uygun kesme değerlerini ve hazır CNC programını uzman sistemlerimiz "TEC+CCS" ve "GPS" üzerinden bulabilirsiniz.
Haimer
Walter Tools
Teskon