Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Torna takımı Walter Turn 45°

Daha uzun takım ömürleri, sorunsuz talaşlar ve kısa işleme süreleri tornalamada en sık karşılaşılan gereksinimlerdir. Tornalama uzmanlarımız bu beklentilere hassas tornalama takımlarından oluşan komple ürün programı ile cevap veriyor. Bu alandaki gücümüz: işleme sürecinin tamamını analiz edip ve tüm adımlarını iyileştiriyoruz. Böylece daha fazla ekonomiklik ve daha yüksek işleme kapasitesi elde edersiniz!

Binlerce standart kesici uç sunduğumuz gibi, verimliliği %100'e kadar arttırma olanağı sunan yüksek teknolojili kesme malzemeleride geliştiriyoruz.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

  • Torna-freze merkezlerinde ekonomik komple işleme için Walter komple takım çözümleri sunar. Yeni takım sistemi, iyi düşünülerek tasarlanmış bir torna kateri programından, çeşitli ISO uçlar için iki farklı sıkma sisteminden ve özel takım tutuculardan oluşur. Böylece iş parçaları komple ve güvenilir şekilde tek sıkma donanımı ile ve 45° iş mili tertibatıyla işlenebilir.

  • Avantajlar

  • Boy, rijitlik ve soğutucu madde beslemesi açısından torna-freze merkezlerine göre uyarlanmış esnek torna katerleri.
  • Takımlar daha kısa tasarlandığından ve böylece daha rijit olduğundan yüksek iş parçası hassasiyeti.
  • Mil kutusu ile iş parçası arasında darbe problemi yok.
  • Tüm montaj parçaları, standart ISO torna katerleri ve diğer Walter Capto™ takımlar ile özdeştir ve değiştirilmeleri çok kolaydır.
Haimer
Walter Tools
Teskon