Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Walter Capto™ C8: Tornalamada yeni boyut

Daha uzun takım ömürleri, sorunsuz talaşlar ve kısa işleme süreleri tornalamada en sık karşılaşılan gereksinimlerdir. Tornalama uzmanlarımız bu beklentilere hassas tornalama takımlarından oluşan komple ürün programı ile cevap veriyor. Bu alandaki gücümüz: işleme sürecinin tamamını analiz edip ve tüm adımlarını iyileştiriyoruz. Böylece daha fazla ekonomiklik ve daha yüksek işleme kapasitesi elde edersiniz!

Binlerce standart kesici uç sunduğumuz gibi, verimliliği %100'e kadar arttırma olanağı sunan yüksek teknolojili kesme malzemeleride geliştiriyoruz.

Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

 

 

  • Walter Capto™ programımızı C8 boyutu ile genişleterek, zor işleme uygulamaları için son derece güçlü ve rijit bir çözüm sunuyoruz. Bu takım tutucular, dikey delik açma-tornalama tezgahları veya büyük torna-freze merkezlerinde kullanılır. Walter Capto™ takım tutucular, ISO 26623 standardına göre üretilir ve tüm tezgahlarda kullanılabilir. Bağlama üniteleri, torna katerleri ve takım tutucular mevcuttur.

  • Avantajlar

  • 80 mm tutucu flanş çapı sayesinde son derece büyük kuvvetler alınabilir.
  • Takım değiştirmede tekrarlanabilirlik, +/- 0,002 mm.
  • Demiryolu endüstrisi, enerji endüstrisi ve havacılık endüstrisi gibi alanlarda büyük iş parçalarının ekonomik ve hassas biçimde işlenmesi için.
  • Takımlar için ön ayar mümkündür.
  • Kısa süreli talaştan talaşa uygulamalarda takım değişiminde zaman tasarrufu.
Haimer
Walter Tools
Teskon