Wishlist
view wishlist
Cart
Subtotal : $144.00
view cart checkout

Free Shipping on All Orders Over $100!

Elektronik Posta Adresimiz info@vardarogluteknik.com

Telefon 0 232 458 20 70

Standart ve özel raybalama takımları

Yetkin markalarımız Walter ve Walter Titex ile 0,05-100 mm arasında delik çapları için delme takımları sunuyoruz. Kullanıcı takma uçlu delik takımları ve komple karbür veya HSS helisel matkaplar arasında seçim yapabilir.

Xtra▪tec® serisi takma uçlu takımlarla Walter müşterilerine verimlilik artışı sağlıyor. İki adet dört kesme kenarlı takma uca sahip Xtra▪tec® Insert Drill, eğik veya dışbükey yüzeylerde delme veya ön boşluklu delme için idealdir. Xtra▪tec® Point Drill, P, M, K, N, S ISO malzeme gruplarında 10 x Dc'ye kadar deliklerde en yüksek kesme değerleri ile öne çıkıyor.

Walter Titex karbür matkaplar, çelik ve dökme demir malzemelerde, ayrıca paslanmaz çelik ve zor işlenen malzemelerde hassas, yüksek performanslı ve çok ekonomiktir. XD teknolojisi, 70 x Dc'ye kadar derin delik delmede en yüksek ekonomikliği temsil eder. Burada ürün programımızın kısa bir özetini bulacaksınız, tüm ürünlerimizi görmek için lütfen genel kataloğumuza bakınız.

  • Silindirik şaftlı ve yataklı (karbür + sermet).
  • H6 toleransında tüm yaygın ölçüler için.
  • Açık ve kör delikler için belirli kesici uç geometrisi seçenekleri.
  • Tüm yaygın malzemeler için.
  • Özel tasarımlı yataklı raybalama takımları, farklı uygulamalarda kullanılır; örneğin kam ve krank mili, rulman ve valf yatağı işleme.
  • Talebe bağlı olarak kesme malzemeleri, geometri formları, yatak malzemeleri, farklı kademe varyasyonları ve dengeleme adaptörü gibi arabirimler takım konseptine dahil edilebilir, böylece en yüksek dairesellik, silindiriklik ve kalite talepleri karşılanabilir.
  • Kademeli raybalama takımları: kademeli yataklı raybalarla IT 5 - IT7 tolerans aralığında koaksiyellik taleplerinde yüksek hassasiyet mümkündür.
  • Dengeleme adaptörlü raybalama takımları: Kritik takım bağlantı boylarında veya tezgah koşullarının oluşturduğu sınırlamalarda.
Haimer
Walter Tools
Teskon